Amistat - Loner

Amistat - Loner

Posted on 10/14/2019
|

http://www.amistatmusic.com/

Amistat s písní Loner pro DiscovrTV Prague

Dvojčata Josef a Jan Prášilovi se narodili v Německu a vyrostli v Itálii. Jejich rodiče pochází z Česka a Austrálie, a tak se bratři v roce 2012 vydali do Austrálie budovat svou hudební kariéru.

Během pobytu v Melbourne vydali tři EP - It's not words, Somewhere Sometime a Nostalgia. Debutové album Parley vyšlo v roce 2016 a předcházelo řadě tourné po Austrálii i Evropě. Zárověň přilákal Amistat pozornost Tash Sultana i Sheppard, kteří pozvali bratry jako support na své tourné.

Amistat se nyní, po dvouměsíční tour s australskými Sons of the East, se kterými hráli 49 koncertů v 15 zemích v Evropě včetně Anglie, vrací do Evropy na vlastní tourné na konci 2019.

V hudbě Amistat se odráží moderní Simon a Garfunkel v kombinaci s Ben Howard, Kings of Convenience i Kodaline. Nejlepší si je tuto zkušenost zažít naživo. Tam, kde může člověk v bezpečí pocítit, zahojit, inspirovat. Jejich hlasy v harmonii vytváří unikátní synergii, ve které se slučují jejich rozdílné osobnosti a hudební vkus. Jejich texty jsou autentickými reflexemi o tom, co shledávají pravdivým na životě, na lásce, a vzprávějí o jejich životě na cestě a o lekcích, které takový život nadělil.

Nadcházející EP Amistatu Love and Light byla natočena v známém studiu A Famous Gold Watch studiu v Berlíně za asistence zvukového technika Davida Ruffini a mixovaná novozélandským producentem Thomasem Oliverem (Written by Wolves, Phil Edwards Band, Louis Baker, Dan Sharp, JPson). Deska, která vyjde v září 2019, je věnovaná lidskému soucitu a vzájemné lásce.


//

Natočeno na (A)VOID Floating Gallery v Praze
Moderátor Michal Děd
Zvuk Aitcher Clark
Mix Martin Lumsden - Cream Room Sound Production
Kamera Marie De La Montagne
Produkce Marie De La Montagne